top of page
Search

Mobilya Sanayiciler Derneği’nden örnek davranış

Updated: Aug 18, 2020

Mobilya Sanayicileri Derneği sosyal sorumluluk faaliyetleri çerçevesinde ağaçlandırma etkinliği gerçekleştirerek Alaköy Sanayi Bölgesine 200 adet hurma ağacı ekti.


Mobilya Sanayicileri Derneği ağaçlandırma etkinliği gerçekleştirdi. Alayköy Sanayi Bölgesinin çehresi ve çemberinde 200 adet hurma ağacı ekimi gerçekleştiren dernek üyeleri, bu tür etkinlikleri sürekli olarak gündemlerinde tutacaklarını belirttiler.


Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Hüseyin Ciddi etkinlik esnasında yaptığı açıklamada şu sözlere

yer verdi;

‘’Derneğimiz sosyal sorumluluk alanında çeşitli etkinlikler gerçekleştirmektedir. Bu tür etkinlikler hem örnek bir davranış hem de ülkemize büyük bir kazanım sağlayacaktır. Yeni yeni gelişmekte olan Alayköy Sanayi bölgesi için düşündüğümüz bu etkinliğin gelecek nesillere aktarılması
bizler için manevi anlamda büyük bir değerdir. Mobilya Sanayiciler Derneği’nin üyeleri tarafından dikimi gerçekleşen her fidan ülkemize geleceğe bir nefestir.
Tüm dünyanın özellikle Avustralya’da orman yangınlarında büyük bir felaket yaşadığını ve bu felaketle mücadele ettiğini görmekteyiz. Ülkemiz de birçok yangın sonucu büyük zararlar gördü. Biz de ülkemize
bir nefes olmak adına böyle bir etkinliği gerçekleştirdik. Gelecek nesillere bir nefes olsun.’’
3 views0 comments

コメント


bottom of page